Skupina SIGMA

Výroba

výroba 1 výroba 2 výroba 3

Produkční základnou holdingu SIGMA GROUP a.s. je výrobní závod v Lutíně. Výrobu a organizaci tuzemského i zahraničního obchodu s čerpadly SIGMA včetně příslušenství a náhradních dílů zajišťuje mateřská společnost SIGMA GROUP a.s. Její výrobní program tvoří více než 70 výrobkových řad středních, těžkých a unikátních odstředivých čerpadel horizontální a vertikální konstrukce určených pro použití prakticky ve všech oblastech průmyslu, energetiky, zemědělství a vodního hospodářství.

Kvalita čerpadel SIGMA vychází především z úzkého spojení výroby s vlastními vývojovými a výzkumnými pracovišti, z osvědčeného výrobního know-how a ze špičkového dílenského zpracování. Moderně vybavené strojní a montážní dílny osazené CNC obráběcími centry disponují jeřáby o nosnosti až 32 tun. Součástí výrobních provozů jsou přípravna materiálu, svařovna, lakovna a několik diagnostických pracovišť a zkušeben, z nichž největší, svého druhu unikátní v celoevropském měřítku, umožňuje provádět hydraulické zkoušky strojů s příkonem až 12 MW. Společnost provozuje také modelárnu orientovanou na výrobu vysoce přesných modelů a modelových zařízení ze dřeva, železných a barevných kovů, epoxidových a laminovacích pryskyřic a polystyrenu.

Činnosti spojené s montáží, uváděním do provozu a servisem čerpací techniky SIGMA zajišťuje dceřiná společnost SIGMA – ENERGO s.r.o.

Obchodní aktivity ve významných zahraničních teritoriích řídí dceřiné firmy Sigmainvest spol. s r.o., SIGMA SLOVAKIA spol. s r.o., SIGMA POLSKA Sp. z o.o. a SC SIGMA-UKRAINE.

Všechny výrobní a obchodní procesy holdingu SIGMA GROUP a.s. jsou podrobeny dodržování kvalitativních standardů podle norem EN ISO 9001.

Produkty

Produkty Katalog

Kompletní sortiment čerpadel z produkce SIGMA GROUP a.s.

Odvětví

Odvětví Oblasti použití

Přehled aplikací čerpací techniky SIGMA

Kde nás najdete

map

SIGMA GROUP a.s.
Jana Sigmunda 79
783 49 Lutín
Česká republika

Kontakty