O společnosti SIGMA

Produkční základnou holdingu SIGMA GROUP a.s. je výrobní závod v Lutíně u Olomouce. Jeho výrobní program tvoří více než 70 výrobkových řad středních, těžkých a unikátních odstředivých čerpadel určených pro použití prakticky ve všech oblastech průmyslu, energetiky, zemědělství a vodního hospodářství. 

Kvalita čerpadel SIGMA vychází z úzkého spojení výroby s vlastními vývojovými a výzkumnými pracovišti, z osvědčeného výrobního know-how a ze špičkového dílenského zpracování. Moderně vybavené strojní a montážní dílny osazené CNC obráběcími centry disponují jeřáby o nosnosti až 40 tun. Součástí výrobních provozů jsou přípravna materiálu, svařovna, lakovna a několik diagnostických pracovišť a zkušeben, z nichž největší, svého druhu unikátní v celoevropském měřítku, umožňuje provádět hydraulické zkoušky strojů s příkonem až 12 MW.

Všechny výrobní a obchodní procesy holdingu SIGMA jsou podrobeny dodržování kvalitativních standardů podle norem EN ISO 9001. Systém managementu kvality byl implementován do výrobních procesů společnosti SIGMA GROUP a.s. a jejích dceřiných firem již v roce 1994. 

 

• Zkušebny a testování